Podsumowanie 16 kolejki

W 16 kolejce "MAGIC-SPORT" A-klasy tylko w jednym spotkaniu 3 punkty zdobyła drużyna gospodarzy. Dokonała tego drużyna z Polanki Wielkiej w zakończonym walkowerem spotkaniu z KS Chełmek II. Pozostałe spotkania zakończyły się zwycięstwem drużyn przyjezdnych. Niestety również Nasza drużyna nie zaliczy tego weekendu do udanych. Początek meczu z Iskrą Brzezinka nie zapowiadał niczego złego. Przez pierwsze 20 minut gra toczyła się głównie na połowie gości. W tym okresie Nasi zawodnicy stworzyli kilka sytuacji, jednak żadna z nich nie zakończyła się golem. 23 minuta to początek problemów, wtedy to po bardzo dobrym wyjściu z własnej połowy w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem znalazł się napastnik gości i sytuację tą ze stoickim spokojem wykorzystał. Kolejnych kilkanaście minut to kolejne ataki drużyny z Brzezinki udokumentowane kolejnymi dwiema bramkami w 26 i 36 minucie. Do końca pierwszej połowy toczyła się wyrównana gra i na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 0-3. Początek drugiej połowy to znów lekka przewaga Naszych zawodników. Później gra się wyrównała i przez resztę drugiej połowy żadna z drużyn nie osiągnęła znaczącej przewagi. Nie oznacza to że nie działo się nic ciekawego. Działo się i to sporo. Obie drużyny stworzyły po kilka dobrych sytuacji jednak albo brakło odrobiny szczęścia (strzał w poprzeczkę) lub ze swoich obowiązków dobrze wywiązywali się obaj bramkarze. Dopiero w końcówce spotkania goście zdołali podwyższyć na 0-4 i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.