Podsumowanie 14 kolejki

Na początek rundy wiosennej nasz zespół podejmował drużynę LKS Zgoda Malec. Mecz zgromadził sporą publiczność, w której dużą grupę stanowili kibice drużyny z Malca. Oba zespoły podeszły do meczu z podobnym ofensywnym nastawieniem dzięki czemu było w nim sporo sytuacji podbramkowych dla obu stron. Niestety tym razem to goście okazali się zdecydowanie skuteczniejsi i wykorzystali większość stworzonych przez siebie okazji. Wykończenie akcji to element, który najbardziej zawiódł w Naszej drużynie, Mimo wielu okazji do strzelenia bramki Nasi zawodnicy nie zdołali pokonać bramkarza drużyny przyjezdnej. Końcowy wynik 0-5 dla drużyny z Malca w zupełności nie oddaje przebiegu spotkania. Wierzymy że w kolejnych spotkaniach skuteczność wróci i Nasza drużyna da wszystkim swoim kibicom wiele powodów do radości.

Następny mecz zagramy  2 kwietnia w Witkowicach

Wszystkie wyniki 14 kolejki:

Puls Broszkowice 10 1 Solavia Grojec
LKS Bobrek 3 1 Iskra Brzezinka
LKS Bulowice 0 5 Zgoda Malec
Strumień Polanka Wielka 2 2 Zatorzanka Zator
Soła Łęki 0 0 Przeciszovia Przeciszów
Sygnał Włosienica 0 3 Orzeł Witkowice
LKS Piotrowice 1 0 KS Chełmek II

W sumie w tej kolejce padło 28 bramek. W trzech spotkaniach zwyciężali gospodarze, w dwóch lepsi okazali się goście. Również dwa spotkania zakończyły się remisem. Nowym liderem została drużyna LKS Bobrek. Nasz zespół nadal zamyka tabelę

Plan spotkań 15 kolejki:

2 kwietnia godz 14:00 Iskra Brzezinka Sygnał Włosienica